647917971-26.jpg
Polisa dla seniorów jest częstą propozycją rozmaitych przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Jednym z nich na przykład jest ubezpieczenie „Moi Bliscy”, które znaleźć można w ofercie http://ubezpieczenienazycie.net.pl .

Jest to ubezpieczenie dla seniora, które jest bezterminowe, gwarantujące wszystkim osobom, które nie ukończyły jeszcze wieku 85 akceptację umowy. Nie trzeba robić żadnych badań lekarskich, a składki są nieduże i ich wysokość nie ulega zmianie w trakcie trwania umowy. Można ubezpieczyć się na różne sumy, na przykład od 1000 do 10 000 zł. Ubezpieczenie możliwe jest do wykupienia dla siebie, ale także dla swojego współmałżonka i partnera. Ochroną można również objąć swoich rodziców i nawet teściów. Tak samo możliwe jest rozszerzenie zakresu polisy o tak zwane „Podwójne Świadczenie Wypadkowe”. Można to uczynić, jeżeli śmierć ubezpieczonego nastąpi w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Wówczas odszkodowanie wzrośnie aż dwa razy.

Jeżeli zdecyduje się ktoś na kupienie Polisa terminowa i bezterminowa na ubezpieczenienazycie.net.pl również Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie „twoi Bliscy” 5Life Direct, należy uzupełnić krótki formularz z ich strony. Gdy poda się swoje dane kontaktowe, zadzwoni agent, który przedstawi ofertę i odpowie na wszelkie pytania, a także (oczywiście jedynie w wypadku stu procentowej chęci przyjęci oferty) omówi szczegóły zakupu. Można również poprosić agenta, aby oddzwonił w późniejszym terminie, gdy wystarczająco się klient namyśli.