Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest cechą samej z najważniejszych rodzin ubezpieczeniowych na świecie. Na polskim rynku firma dzisiejsza jest z 2006 roku także zajmuje się wielkim oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje duży asortyment usług ubezpieczeniowych, w owym zabezpieczenia majątkowe i zmuszanie aktywami. Z organizacji klienci sami wykryją w jej ofercie zabezpieczenia na rośnięcie, inwestycyjne, turystyczne, transportowe a dużo innych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka niezmiernie nietypowych rozwiązań w profilu zabezpieczeń na spędzanie, jakie stanowią bronić nas i własną rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Podstawowe produkty w niniejszej odmianie to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – kontrola oraz wkładanie

Plan Elastyczny jest ofertą, która zatrudnia już czołowe lokum w porządku ubezpieczeń na utrzymanie. Istnieje obecne polisa, która wiąże funkcję obronną i inwestycyjną. Niestety tylko zabezpiecza przyszłość naszych ukochanych, kiedy dotrze do znajomej śmierci, lecz te zwraca możliwość inwestowania pieniądza w ramach wybranej metodzie inwestycyjnej lub poprzez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam stanowi o poziomie i poziomie bycia polisy, natomiast w konstrukcjach umów drugich może zwiększyć ją na pomoc ponadto w losu dużej grypy lub wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie i zabieranie

Ta kolekcja AXA oraz narzeka na charakterze zabezpieczenie naszych ubezpieczeniowego a pozwala nadzieja inwestowania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Podobnie w konstrukcjach Planu Uniwersalnego zabezpieczony może składać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Że osoba ubezpieczona umrze przed zakończeniem sezonu trwania polisy, jej grupa otrzyma odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub całą kwotę polisy, że jej wartość jest ogromniejsza niż ilość ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na ilość potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy głęboko efektowne rozwiązanie dla kobiet, które wybierają zbudować kompleksowy, indywidualnie przystosowany do nowych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego celu możemy połączyć kilka sposobów ubezpieczeń oraz inwestować za nie jedną składkę. Opcja ta uznaje nie tylko ochronić naszych znanych na wypadek naszej śmierci, ale również szanować ich zdrowie także istnienie. Plan ma ponad finansową ochronę naszego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców ceń w chwili wpadnięcia w poważne życie.

Gdy wybrać najodpowiedniejszą propozycję?

Wymienione dużo projekty więc raptem chwila przypadków z ciepłej możliwości tego koła ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na jedzenie, turystyczną, komunikacyjną, albo też wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.